References, success stories of our customers

Here you can read about the stories of our customers. We are thankful to receive them and very happy to share them on this site. As our customers, stories are written in different languages.

Tatru jsem koupil bez jakýchkoliv zkušeností a pln nadšení v roce 2000. Rozdělání a klempířské práce jsem bohužel svěřil firmě, která nadělala více škody jako užitku. Hodně průšvihů zachránil lakýrník, nicméně při skládání jsem naustále narážel na chybějicí díly a nepasující jednotlivé části. Po roce snažení o poskládání Tatry svépomocí jsem narazil na TatraVintage, kde mi vytrhli trn z paty, všechny chyby napravili a Tatru uvedli do krásného a plně provozuschopného stavu. Líbila se mi komunikace, přesný rozpis dílů i práce a skutečnost, že dané slovo platí, ať jde o termín i o cenu. Na jaře 2014 jsem po dlouhých 4,5 letech konečně vyjel, tu radost když po tolika problémech usednete za volant vysněného auta ani nedokážu popsat. Za letošek jsem najezdil přes 6tis km. Za vše (a nebylo toho vůbec málo) moc a moc děkuji!

Hynek Přidal


The folks at Tatravintage have gone above and beyond in getting parts to us. Rene, Lucie and the whole crew are dedicated to getting you your parts quickly and correct every time. Thanks for keeping us on the road.

Rev Milhone


Ich hatte die Firma "Tatra Vintage" anfang Februar wegen verschiedener Teile, die ich noch für die Restaurierung meines Tatra 603-2 Bj.66 benötigte, kontaktiert.Darunter war auch eine Kofferraumhaube mit der angedeuteten Lufthutze, die bei meinem Auto leider einer früheren "modernisierung" zum Opfer fiel. Die Kenner unter den Tatrafahrern werden wissen, das es diese Hauben nur noch sehr selten gibt und ich mir keine grossen hoffnungen machte, eine solche Haube in absehbarer Zeit zu bekommen. Ich erhielt innerhalb kürzester Zeit eine Rückantwort von Herren Rene Prochazka, in der er mir Informationen zu meinen Teileanfagen übermittelte und auch Hilfe bei der Kofferraumhaube in aussicht stellte, mir aber auch keine allzu grossen hoffnungen auf schnelle erlediegung machte. So vergingen die Monate, bis ich anfang Mai eine e-Mail von Tatra Vintage erhielt, in der mir Rene mitteilte, das er seit Monaten für mich eine Haube gesucht hatte und jetzt auf einer Tchechischen Auktionsseite tatsächlich eine gefunden hatte! Rene Prochazka ersteigerte dann für mich die Haube, obwohl ich in der kürze der Zeit nicht mehr inder Lage war, ihm zu seiner Sicherheit eine Summe Geld zu überweisen. Nach der Auktion verständigte mich Rene über die Formalitäten, verständigte den Verkäufer, überwies das Geld, das er zwischenzeitlich von mir erhalten hatte und konnte den Verkäufer auch noch zu einem Postversand überreden,den der eigendlich ausgeschlossen hatte.Jetzt habe ich also endlich die Haube per Post bekommen, sie war vom Zustand her nicht schlimmer, als auf den Foto ersichtlich und ich bin sehr glücklich, dank der grossartigen unterstützung von Rene eine so seltene Kofferraumhaube bekommen zu haben.

Ich kann Rene nicht genug danken, mit freundlichen grüssen

Jens Hilker


Tatru 603-2 jsem koupil na Slovensku ještě za slovenské koruny. Dokonce i s malým a velkým TP, prý nebude problém auto postavit zpět na SPZ. Samozřejmě nic nebylo funkční, scházelo spousta dílů, karosařina ve špatném stavu. Po roce začala renovace komplet auta, shánění ND po burzách, Aukru atd. Později se zjistilo, že díky neznalosti firmy, která auto původně renovovala, jsou některé díly nevyhovující. Firmy, které prováděly renovaci byly na doporučení „ jsou z Kopřivnice, dělal v Tatře, elektrice rozumí – však tam je jen tyristorové zapalování, atd“. Po třech letech auto bylo „ relativně“ schopné jízdy. Těch pár „ ALE…“, po té co jsem poznal Reného z Tatra Vintage, bylo na několik popsaných listů A4. Na Tatra Vintage jsem se dostal přes pána, který také renovuje Tatry. Měl jsem nevyřešený problém s brzdami a dotyčný si už nevěděl rady. René problém vyřešil, ale auto stále nejezdilo. Následuje stejný román, jak René popisuje u několika dalších zákazníků. Auto se nakonec převezlo do dílny Tatra Vintage a vše nakonec dobře dopadlo. Má T603 po nespočetných opravách ve Švábenicích vyjela na cesty. HURÁÁÁ, jedu!!! Je škoda, že jsem poznal Reného tak pozdě. Mohl jsem si ušetřit spousty peněz, času a nervů. Je to machr, který zná T 603 až do šroubku.

Díky moc za vše.

Radek, Karviná


Před dvěma roky jsem si pořídil Tatru 603-2, rok výroby 1965. Vozidlo bylo prodávajícím připraveno a po vlastní ose jsem ho dopravil do vlastní garáže. Brzy jsem zjistil, že toto není to správně a i s ohledem na bezpečnost provozu vlastní i ostatních jsem se pustil do opravy vozu, renovace počínaje podvozkem, nápravami, převodovkou, karoserií a nyní i motorem.

Zdrojem náhradních dílu bylo Aukro a inzeráty, ale i Tatravintage kde jsem získal i oporu, porozumění a i radu u pana Procházky, a to kdykoliv bez ohledu na čas. Jsem rád, že sortiment náhradních dílů se rozšiřuje, neboť na Aukru můžete sehnat i nemožné, ale problémem může být kvalita, vhodnost dílu a stav.

Miroslav


I have owned a 603 for many years and am now starting a comprehensive rebuild. Having used Tatra Vintage in the past and I haven't hesitated in using them again for all of the parts that I need to complete the rebuild. Parts have been delivered both swiftly and well packaged to the UK. I highly recommend them.

Nick Fishlock